A-TB508-HA24V
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB508-HA24V
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK
Fitxak: A-TB508-HA24V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
A-TB508-HA24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB508-HA24V fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERMINAL BLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25868 pcs Datuen fitxa A-TB508-HA24V.pdf
Wire Termination Screwless Wire Gauge 14-24 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua -
Series A-TB508 Torloju haria -
Torlojua - Platerea - Maila bakoitzeko posizioak 24
Pitch 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Orientation Vertical with Board Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Thermoplastic Ezaugarriak Interlocking (Side), Lever Actuated
Deskribapen zehatza 24 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole Oraingo 10A