A-TB116-VP15
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB116-VP15
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK
Fitxak: A-TB116-VP15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
A-TB116-VP15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB116-VP15 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERMINAL BLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7927 pcs Datuen fitxa A-TB116-VP15.pdf
Wire Termination Screw - Rising Cage Clamp Wire Gauge 8-22 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua 2.15 Nm (19 Lb-In)
Series A-TB116 Torloju haria M4.5
Torlojua - Platerea Steel - Zinc Plated Maila bakoitzeko posizioak 15
Pitch 0.400" (10.16mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Maila kopurua 1
Deskribapen zehatza 15 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole Oraingo 57A