A-TB116-VP10
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB116-VP10
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK
Fitxak: A-TB116-VP10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
A-TB116-VP10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB116-VP10 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERMINAL BLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10237 pcs Datuen fitxa A-TB116-VP10.pdf
Wire Termination Screw - Rising Cage Clamp Wire Gauge 8-22 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua 2.15 Nm (19 Lb-In)
Series A-TB116 Torloju haria M4.5
Torlojua - Platerea Steel - Zinc Plated Maila bakoitzeko posizioak 10
Pitch 0.400" (10.16mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Orientation Horizontal with Board Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Thermoplastic Ezaugarriak Interlocking (Side)
Deskribapen zehatza 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole Oraingo 57A