A-CCS44-Z-SM
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS44-Z-SM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-CCS44-Z-SM
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET PLCC 44POS TIN
Fitxak: A-CCS44-Z-SM.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
A-CCS44-Z-SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-CCS44-Z-SM fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CONN SOCKET PLCC 44POS TIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3000 pcs Datuen fitxa A-CCS44-Z-SM.pdf
Mota PLCC Amaiera Post Luzera 0.130" (3.30mm)
Bukaera Solder Series -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Beste izenak A-CCS-44-Z-SM
ACCS44ZSM
AE7342
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Posizio edo PIN kopurua (sareta) 44 (4 x 11)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Ezaugarriak Closed Frame
Uneko balorazioa 1A Erresistentzia harremanetan 30 mOhm