A-CCS32-Z-SM
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS32-Z-SM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-CCS32-Z-SM
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET PLCC 32POS TIN
Fitxak: A-CCS32-Z-SM.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
A-CCS32-Z-SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-CCS32-Z-SM fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CONN SOCKET PLCC 32POS TIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5096 pcs Datuen fitxa A-CCS32-Z-SM.pdf
Mota PLCC Amaiera Post Luzera 0.130" (3.30mm)
Bukaera Solder Series -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Beste izenak A-CCS-32-Z-SM
ACCS32ZSM
AE7341
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Posizio edo PIN kopurua (sareta) 32 (2 x 7, 2 x 9)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Ezaugarriak Closed Frame
Uneko balorazioa 1A Erresistentzia harremanetan 30 mOhm