P160R-393JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P160R-393JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 39UH 261MA 1.8 OHM SMD
Fitxak: P160R-393JS.pdf
  • Mezua
P160R-393JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P160R-393JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 39UH 261MA 1.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8771 pcs Datuen fitxa P160R-393JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Beste izenak P160R-393JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 39µH
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 39µH Unshielded Inductor 261mA 1.8 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 261mA Uneko - Saturazioa 244mA