P160R-392JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P160R-392JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.9UH 850MA 170 MOHM
Fitxak: P160R-392JS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
P160R-392JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P160R-392JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 3.9UH 850MA 170 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9335 pcs Datuen fitxa P160R-392JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
estali Unshielded Series P160R
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak P160R-392JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 3.9µH
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 3.9µH Unshielded Inductor 850mA 170 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 170 mOhm Max
Uneko balorazioa 850mA Uneko - Saturazioa 784mA