P160-122FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P160-122FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.2UH 1.254A 78 MOHM
Fitxak: P160-122FS.pdf
  • Mezua
P160-122FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P160-122FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.2UH 1.254A 78 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3708 pcs Datuen fitxa P160-122FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Beste izenak P160-122FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1.2µH Unshielded Inductor 1.254A 78 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 78 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.254A Uneko - Saturazioa 1.381A