P160-104JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P160-104JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 163MA 4.6 OHM
Fitxak: P160-104JS.pdf
  • Mezua
P160-104JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P160-104JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 100UH 163MA 4.6 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10418 pcs Datuen fitxa P160-104JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Beste izenak P160-104JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.54mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Inductor 163mA 4.6 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 4.6 Ohm Max
Uneko balorazioa 163mA Uneko - Saturazioa 153mA