4379R-103JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4379R-103JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD
Fitxak: 4379R-103JS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
  • Mezua
4379R-103JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4379R-103JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8505 pcs Datuen fitxa 4379R-103JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Shielded Series 4379R
balorazio - Q @ Freq 100 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4379R-103JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 39MHz
Deskribapen zehatza 10µH Shielded Inductor 200mA 1.2 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 1.2 Ohm Max
Uneko balorazioa 200mA Uneko - Saturazioa -