4379R-101JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4379R-101JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100NH 1A 30 MOHM SMD
Fitxak: 4379R-101JS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
  • Mezua
4379R-101JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4379R-101JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 100NH 1A 30 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6900 pcs Datuen fitxa 4379R-101JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Shielded Series 4379R
balorazio - Q @ Freq 79 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4379R-101JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 100nH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 600MHz
Deskribapen zehatza 100nH Shielded Inductor 1A 30 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 30 mOhm Max
Uneko balorazioa 1A Uneko - Saturazioa -