4379-104JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4379-104JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 93MA 5.7 OHM SMD
Fitxak: 4379-104JS.pdf
  • Mezua
4379-104JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4379-104JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 100UH 93MA 5.7 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8672 pcs Datuen fitxa 4379-104JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Shielded Series 4379
balorazio - Q @ Freq 110 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4379-104JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 9.4MHz
Deskribapen zehatza 100µH Shielded Inductor 93mA 5.7 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 5.7 Ohm Max
Uneko balorazioa 93mA Uneko - Saturazioa -