4379-102JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4379-102JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD
Fitxak: 4379-102JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
  • Mezua
4379-102JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4379-102JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7701 pcs Datuen fitxa 4379-102JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Shielded Series 4379
balorazio - Q @ Freq 106 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4379-102JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 175MHz
Deskribapen zehatza 1µH Shielded Inductor 650mA 90 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 90 mOhm Max
Uneko balorazioa 650mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4379-103KS
4379-103KS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD
Stockean: 10199 pcs
Deskarga: 4379-103KS.pdf
RFQ
4379-102HS
4379-102HS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1UH 650MA 90 MOHM SMD
Stockean: 5326 pcs
Deskarga: 4379-102HS.pdf
RFQ
43784
fabrikatzaileak: Lumberg Automation
deskribapena: RST 8-RKT 8-6-268/5 M
Deskarga:
4379-103JS
4379-103JS
Deskarga: 4379-103JS.pdf
Deskarga: 4379-103HS.pdf
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: UNIVERSAL MAT TRIM KIT 24" X 18"