3094R-563JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3094R-563JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56UH 70MA 10 OHM SMD
Fitxak: 3094R-563JS.pdf
  • Mezua
3094R-563JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3094R-563JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 56UH 70MA 10 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7417 pcs Datuen fitxa 3094R-563JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Unshielded Series 3094R
balorazio - Q @ Freq 70 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 3094R-563JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 56µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 11MHz
Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Inductor 70mA 10 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 10 Ohm Max
Uneko balorazioa 70mA Uneko - Saturazioa -