3094R-562JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3094R-562JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 160MA 1.8 OHM
Fitxak: 3094R-562JS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
  • Mezua
3094R-562JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3094R-562JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 5.6UH 160MA 1.8 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8304 pcs Datuen fitxa 3094R-562JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Unshielded Series 3094R
balorazio - Q @ Freq 65 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 3094R-562JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 5.6µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 40MHz
Deskribapen zehatza 5.6µH Unshielded Inductor 160mA 1.8 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 1.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 160mA Uneko - Saturazioa -