3094R-150JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3094R-150JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15NH 1A 40 MOHM SMD
Fitxak: 3094R-150JS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
  • Mezua
3094R-150JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3094R-150JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 15NH 1A 40 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8337 pcs Datuen fitxa 3094R-150JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Unshielded Series 3094R
balorazio - Q @ Freq 60 @ 150MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 3094R-150JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 150MHz induktantzia 15nH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 1.5MHz
Deskribapen zehatza 15nH Unshielded Inductor 1A 40 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 40 mOhm Max
Uneko balorazioa 1A Uneko - Saturazioa -