3094R-124JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3094R-124JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120UH 59MA 14 OHM SMD
Fitxak: 3094R-124JS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
  • Mezua
3094R-124JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3094R-124JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 120UH 59MA 14 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8887 pcs Datuen fitxa 3094R-124JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Unshielded Series 3094R
balorazio - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 3094R-124JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 120µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 7MHz
Deskribapen zehatza 120µH Unshielded Inductor 59mA 14 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 14 Ohm Max
Uneko balorazioa 59mA Uneko - Saturazioa -