3094-330JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3094-330JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33NH 1A 50 MOHM SMD
Fitxak: 3094-330JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
  • Mezua
3094-330JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3094-330JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 33NH 1A 50 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8929 pcs Datuen fitxa 3094-330JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Unshielded Series 3094
balorazio - Q @ Freq 60 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 3094-330JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 33nH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 1GHz
Deskribapen zehatza 33nH Unshielded Inductor 1A 50 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 50 mOhm Max
Uneko balorazioa 1A Uneko - Saturazioa -