3094-274JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3094-274JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 270UH 44MA 25 OHM SMD
Fitxak: 3094-274JS.pdf
  • Mezua
3094-274JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3094-274JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 270UH 44MA 25 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8529 pcs Datuen fitxa 3094-274JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
estali Unshielded Series 3094
balorazio - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 3094-274JS TR 650 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 270µH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.56mm) Frekuentzia - Self Resonant 3.3MHz
Deskribapen zehatza 270µH Unshielded Inductor 44mA 25 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 25 Ohm Max
Uneko balorazioa 44mA Uneko - Saturazioa -