2256-331L
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2256-331L
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM TH
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
2256-331Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2256-331L fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 91247 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm)
estali Unshielded Series 2256
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak 2256-331L TR 1000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 330nH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Molded Inductor 6.5A 9 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 9 mOhm Max Uneko balorazioa 6.5A
Uneko - Saturazioa 6.5A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2256-32K
2256-32K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 390UH 380MA 2.73 OHM
Stockean: 72864 pcs
Deskarga:
RFQ
2256-33J
2256-33J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 470UH 350MA 3.25 OHM
Stockean: 53148 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: FIXED IND 560UH 330MA 3.75 OHM
deskribapena: FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM TH