2256-331J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2256-331J
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM TH
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
2256-331Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2256-331J fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 62562 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
estali Unshielded Series 2256
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak 2256-331J TR 1000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Molded Inductor 6.5A 9 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 9 mOhm Max
Uneko balorazioa 6.5A Uneko - Saturazioa 6.5A