160-821JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-821JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820NH 695MA 260 MOHM
Fitxak: 160-821JS.pdf
  • Mezua
160-821JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-821JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 820NH 695MA 260 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4649 pcs Datuen fitxa 160-821JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-821JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 820nH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 150MHz
Deskribapen zehatza 820nH Unshielded Inductor 695mA 260 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 260 mOhm Max
Uneko balorazioa 695mA Uneko - Saturazioa -