160-820JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-820JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD
Fitxak: 160-820JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
160-820JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-820JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3034 pcs Datuen fitxa 160-820JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 48 @ 100MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-820JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 82nH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 700MHz
Deskribapen zehatza 82nH Unshielded Inductor 1.15A 95 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 95 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.15A Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Preci-Dip
deskribapena: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
Stockean: 17650 pcs
Deskarga: 160-80-648-00-001101.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Preci-Dip
Stockean: 12919 pcs
Deskarga: 160-80-652-00-001101.pdf
RFQ