160-563JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-563JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56UH 120MA 8.9 OHM SMD
Fitxak: 160-563JS.pdf
  • Mezua
160-563JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-563JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 56UH 120MA 8.9 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4922 pcs Datuen fitxa 160-563JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 160-563JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz
induktantzia 56µH Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekuentzia - Self Resonant 10MHz Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Inductor 120mA 8.9 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 8.9 Ohm Max Uneko balorazioa 120mA