160-562JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-562JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 270MA 1.8 OHM
Fitxak: 160-562JS.pdf
  • Mezua
160-562JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-562JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 5.6UH 270MA 1.8 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5509 pcs Datuen fitxa 160-562JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 160-562JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Iron
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz
induktantzia 5.6µH Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekuentzia - Self Resonant 42MHz Deskribapen zehatza 5.6µH Unshielded Inductor 270mA 1.8 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.8 Ohm Max Uneko balorazioa 270mA