160-334FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-334FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 55MA 44 OHM SMD
Fitxak: 160-334FS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
160-334FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-334FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 330UH 55MA 44 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1633 pcs Datuen fitxa 160-334FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 32 @ 790kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-334FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 3.5MHz
Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Inductor 55mA 44 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 44 Ohm Max
Uneko balorazioa 55mA Uneko - Saturazioa -