160-333FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-333FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33UH 140MA 6.6 OHM SMD
Fitxak: 160-333FS.pdf
  • Mezua
160-333FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-333FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 33UH 140MA 6.6 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1664 pcs Datuen fitxa 160-333FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 47 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-333FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 13MHz
Deskribapen zehatza 33µH Unshielded Inductor 140mA 6.6 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 6.6 Ohm Max
Uneko balorazioa 140mA Uneko - Saturazioa -