105R-392JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-392JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM
Fitxak: 105R-392JS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
105R-392JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-392JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18311 pcs Datuen fitxa 105R-392JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-392JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 3.9µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 57MHz
Deskribapen zehatza 3.9µH Unshielded Inductor 185mA 2.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 2.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 185mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105R-471FS
105R-471FS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 470NH 555MA 310 MOHM
Stockean: 4958 pcs
Deskarga: 105R-471FS.pdf
RFQ
105R-392J
105R-392J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM