105R-392FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-392FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM
Fitxak: 105R-392FS.pdf
  • Mezua
105R-392FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-392FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5498 pcs Datuen fitxa 105R-392FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-392FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 3.9µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 57MHz
Deskribapen zehatza 3.9µH Unshielded Inductor 185mA 2.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 2.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 185mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105R-392F
105R-392F
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM