105R-182FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-182FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM
Fitxak: 105R-182FS.pdf
  • Mezua
105R-182FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-182FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5314 pcs Datuen fitxa 105R-182FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-182FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 90MHz
Deskribapen zehatza 1.8µH Unshielded Inductor 250mA 1.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 1.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 250mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105R-182J
105R-182J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM
Stockean: 18190 pcs
Deskarga: 105R-182J.pdf
RFQ
105R-181MS
105R-181MS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM
Stockean: 20741 pcs
Deskarga: 105R-181MS.pdf
RFQ
105R-182F
105R-182F
Deskarga: 105R-182F.pdf
105R-181K
105R-181K