105R-181JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-181JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM
Fitxak: 105R-181JS.pdf
  • Mezua
105R-181JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-181JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14100 pcs Datuen fitxa 105R-181JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-181JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 180nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 405MHz
Deskribapen zehatza 180nH Unshielded Inductor 710mA 190 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 190 mOhm Max
Uneko balorazioa 710mA Uneko - Saturazioa -