105R-152FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-152FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM
Fitxak: 105R-152FS.pdf
  • Mezua
105R-152FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-152FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6175 pcs Datuen fitxa 105R-152FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-152FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.5µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 100MHz
Deskribapen zehatza 1.5µH Unshielded Inductor 280mA 1.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 1.2 Ohm Max
Uneko balorazioa 280mA Uneko - Saturazioa -