105R-151JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105R-151JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM
Fitxak: 105R-151JS.pdf
  • Mezua
105R-151JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105R-151JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14552 pcs Datuen fitxa 105R-151JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105R
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105R-151JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 150nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 440MHz
Deskribapen zehatza 150nH Unshielded Inductor 775mA 160 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 160 mOhm Max
Uneko balorazioa 775mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105R-152FS
105R-152FS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM
Stockean: 6175 pcs
Deskarga: 105R-152FS.pdf
RFQ
105R-151KS
105R-151KS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM
Stockean: 15749 pcs
Deskarga: 105R-151KS.pdf
RFQ
105R-151J
105R-151J