105-121JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105-121JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Fitxak: 105-121JS.pdf
  • Mezua
105-121JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105-121JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 11564 pcs Datuen fitxa 105-121JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105-121JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 120nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 500MHz
Deskribapen zehatza 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 140 mOhm Max
Uneko balorazioa 830mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
105-121KS
105-121KS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Stockean: 19313 pcs
Deskarga: 105-121KS.pdf
RFQ
105-122FS
105-122FS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Stockean: 5967 pcs
Deskarga: 105-122FS.pdf
RFQ
105-121M
105-121M
Deskarga: 105-121M.pdf
105-121J
105-121J
Deskarga: 105-121J.pdf
105-121H
105-121H
Deskarga: 105-121H.pdf
Deskarga: 105-121FS.pdf
105-121K
105-121K
Deskarga: 105-121K.pdf
105-122F
105-122F