105-121FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 105-121FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Fitxak: 105-121FS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
105-121FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 105-121FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4648 pcs Datuen fitxa 105-121FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 105
balorazio - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 105-121FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 120nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 500MHz
Deskribapen zehatza 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 140 mOhm Max
Uneko balorazioa 830mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
105-121HS
105-121HS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Stockean: 9702 pcs
Deskarga: 105-121HS.pdf
RFQ
105-121H
105-121H
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 9869 pcs
Deskarga: 105-121H.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: EDAC Inc.
deskribapena: CONNECTOR - PRINTED CIRCUIT
Deskarga: 105-120-208-100.pdf
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN JACK TEST HORIZ INSUL
Deskarga: 105-1110-001.pdf
105-121F
105-121F
Deskarga: 105-121F.pdf
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: BR TIP JK HORIZL PCB MNT .080
Deskarga:
105-121J
105-121J
Deskarga: 105-121J.pdf
deskribapena: OR TIP JK HORIZL PCB MNT .080
Deskarga:
105-121GS
105-121GS
Deskarga: 105-121GS.pdf
105-121G
105-121G