103R-561FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-561FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM
Fitxak: 103R-561FS.pdf
  • Mezua
103R-561FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-561FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6539 pcs Datuen fitxa 103R-561FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-561FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 560nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 195MHz
Deskribapen zehatza 560nH Unshielded Inductor 590mA 278 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 278 mOhm Max
Uneko balorazioa 590mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
103R-560K
103R-560K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM