103R-560JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-560JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM
Fitxak: 103R-560JS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
103R-560JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-560JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19383 pcs Datuen fitxa 103R-560JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 39 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-560JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 50MHz induktantzia 56nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 1.11GHz
Deskribapen zehatza 56nH Unshielded Inductor 760mA 170 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 170 mOhm Max
Uneko balorazioa 760mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
103R-472JS
103R-472JS
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM
Stockean: 20005 pcs
Deskarga: 103R-472JS.pdf
RFQ
103R-472J
103R-472J
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 22074 pcs
Deskarga: 103R-472J.pdf
RFQ
103R-560J
103R-560J
deskribapena: FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM