103R-391FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-391FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Fitxak: 103R-391FS.pdf
  • Mezua
103R-391FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-391FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5932 pcs Datuen fitxa 103R-391FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-391FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 390nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 235MHz
Deskribapen zehatza 390nH Unshielded Inductor 635mA 240 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 240 mOhm Max
Uneko balorazioa 635mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
103R-390K
103R-390K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 39NH 860MA 133 MOHM