103R-390JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103R-390JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 39NH 860MA 133 MOHM
Fitxak: 103R-390JS.pdf
  • Mezua
103R-390JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103R-390JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 39NH 860MA 133 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17797 pcs Datuen fitxa 103R-390JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103R
balorazio - Q @ Freq 45 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103R-390JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 50MHz induktantzia 39nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 1.335GHz
Deskribapen zehatza 39nH Unshielded Inductor 860mA 133 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 133 mOhm Max
Uneko balorazioa 860mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
103R-391F
103R-391F
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Stockean: 7042 pcs
Deskarga: 103R-391F.pdf
RFQ
103R-391G
103R-391G
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 8705 pcs
Deskarga: 103R-391G.pdf
RFQ
103R-332K
103R-332K
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM
Deskarga: 103R-332K.pdf
103R-390J
103R-390J
deskribapena: FIXED IND 39NH 860MA 133 MOHM