103-121JS
API DelevanAPI Delevan
103-121JS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-121JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM
Fitxak: 103-121JS.pdf
  • Mezua
103-121JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-121JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 19672 pcs Datuen fitxa 103-121JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-121JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 120nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 750MHz
Deskribapen zehatza 120nH Unshielded Inductor 880mA 125 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 125 mOhm Max
Uneko balorazioa 880mA Uneko - Saturazioa -