103-121FS
API DelevanAPI Delevan
103-121FS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-121FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM
Fitxak: 103-121FS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
103-121FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-121FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5575 pcs Datuen fitxa 103-121FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-121FS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 120nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 750MHz
Deskribapen zehatza 120nH Unshielded Inductor 880mA 125 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 125 mOhm Max
Uneko balorazioa 880mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
103-121G
103-121G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM
Stockean: 8913 pcs
Deskarga: 103-121G.pdf
RFQ
103-121H
103-121H
fabrikatzaileak: API Delevan
Stockean: 15062 pcs
Deskarga: 103-121H.pdf
RFQ
103-120JS
103-120JS
deskribapena: FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD
Deskarga: 103-120JS.pdf
103-121F
103-121F
Deskarga: 103-121F.pdf
103-121HS
103-121HS
Deskarga: 103-121HS.pdf
fabrikatzaileak: EDAC Inc.
deskribapena: CONNECTOR - PRINTED CIRCUIT
Deskarga: 103-120-253-100.pdf
103-121J
103-121J
Deskarga: 103-121J.pdf
103-120K
103-120K