103-101MS
API DelevanAPI Delevan
103-101MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-101MS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM
Fitxak: 103-101MS.pdf
  • Mezua
103-101MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-101MS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 22924 pcs Datuen fitxa 103-101MS.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 32 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-101MS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 50MHz induktantzia 100nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 830MHz
Deskribapen zehatza 100nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 230 mOhm Max
Uneko balorazioa 650mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
103-1020-BL-00100
103-1020-BL-00100
fabrikatzaileak: CNC Tech
deskribapena: CABLE USB 3.0 A MALE-A MALE 1M
Stockean: 12408 pcs
Deskarga: 103-1020-BL-00100.pdf
RFQ
103-102G
103-102G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
Stockean: 8509 pcs
Deskarga: 103-102G.pdf
RFQ
103-101M
103-101M
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM
Deskarga: 103-101M.pdf
fabrikatzaileak: CNC Tech
deskribapena: CABLE USB3.0 A/M-A/F 5M
Deskarga: 103-1010-BL-00500.pdf
103-101KS
103-101KS
Deskarga: 103-101KS.pdf
103-102F
103-102F
Deskarga: 103-102F.pdf
103-101K
103-101K