103-101JS
API DelevanAPI Delevan
103-101JS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 103-101JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM
Fitxak: 103-101JS.pdf
  • Mezua
103-101JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 103-101JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17356 pcs Datuen fitxa 103-101JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
estali Unshielded Series 103
balorazio - Q @ Freq 32 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard, 2 Lead
Beste izenak 103-101JS TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 50MHz induktantzia 100nH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.91mm) Frekuentzia - Self Resonant 830MHz
Deskribapen zehatza 100nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Erresistentzia (DCR) 230 mOhm Max
Uneko balorazioa 650mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
103-100M
103-100M
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD