EP3WS510RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP3WS510RJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EP3WS510RJ
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 510 OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: 1.EP3WS510RJ.pdf2.EP3WS510RJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
EP3WS510RJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EP3WS510RJ fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 510 OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 959777 pcs Datuen fitxa 1.EP3WS510RJ.pdf2.EP3WS510RJ.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Series EP, Neohm Erresistentzia 510 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 1-2176082-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 510 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound