EP3WS1K5J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP3WS1K5J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EP3WS1K5J
Fabrikatzaileak / Marka: AMP Connectors / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RES 1.5K OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: 1.EP3WS1K5J.pdf2.EP3WS1K5J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
EP3WS1K5Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EP3WS1K5J fabrikatzailea AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena RES 1.5K OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 186080 pcs Datuen fitxa 1.EP3WS1K5J.pdf2.EP3WS1K5J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Series EP, Neohm Erresistentzia 1.5 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Axial Beste izenak A131355CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.5 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound