SMF24CT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF24CT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF24CT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 44V SC88
Fitxak: SMF24CT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF24CT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF24CT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 24V 44V SC88 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3457 pcs Datuen fitxa SMF24CT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 44V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Unidirectional Channels 5
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SC-88/SC70-6/SOT-363
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 100W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Beste izenak SMF24CT1OS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 21pF @ 1MHz