SMF24AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF24AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF24AT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 38.9V SOD123FL
Fitxak: SMF24AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF24AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF24AT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 24V 38.9V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4014 pcs Datuen fitxa SMF24AT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 38.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF24AT1OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.1A Edukiera @ maiztasuna -