SMF12AT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF12AT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF12AT3G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V SOD123FL
Fitxak: SMF12AT3G.pdf
  • Mezua
SMF12AT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF12AT3G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4992 pcs Datuen fitxa SMF12AT3G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 19.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.1A