SMF12AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF12AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF12AT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V SOD123FL
Fitxak: SMF12AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF12AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF12AT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2897 pcs Datuen fitxa SMF12AT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 19.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF12AT1OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.1A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMF*A eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMF12A-M3-18
SMF12A-M3-18
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V DO219AB
Stockean: 1241979 pcs
Deskarga: SMF12A-M3-18.pdf
RFQ
SMF12AHRVG
SMF12AHRVG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Stockean: 1251107 pcs
Deskarga: SMF12AHRVG.pdf
RFQ
SMF12AT1G
SMF12AT1G
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V SOD123FL
Deskarga: SMF12AT1G.pdf
SMF12A-T13
SMF12A-T13