SMF110AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF110AT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF110AT1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 110V 177V SOD123FL
Fitxak: SMF110AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMF110AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF110AT1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 110V 177V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6773 pcs Datuen fitxa SMF110AT1.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 110V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 177V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 122V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak SMF110AT1OS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A Edukiera @ maiztasuna -